הבשורה הגדולה של Dell EMC™ Unity

כבר מזמן, ארגונים קטנים ובינוניים הבינו שבשביל איכות חיים הם זקוקים לתשתית אחת.

תשתית שכוללת את כל צרכי הארגון בפלטפורמה מאוחדת. ומבלי חלילה להתפשר על ביצועים ותכונות מתקדמות כמו Inline Compression, מנגנון Snapshots ו Replication אחודים.

התשתית האחודה הגיעה אחרי כאבי הראש האינסופיים של התאמת חומרות ותוכנות שונות. ואז, הגיע השלב הבא באבולוציה - Unity.

אם כבר הלכנו על פתרון שייתן לנו איכות חיים מיטבית, כדאי שהוא יהיה העדכני ביותר, גם בעוד כשנתיים ושלוש. כדאי שהוא יתבסס על ארכיטקטורת פלאש מיסודו, כי אין משהו מהיר ואמין יותר. כדאי שהביצועים שלו ירשימו אותנו ויהיה משתלם במיוחד.

 

ואז הגיע Unity.

Unity מבית DELL EMC הוא הפתרון המתקדם ביותר לתשתית אחודה שיעמוד בקצב שלך. זהו גם פתרון האחסון הראשון בעולם המבוסס כולו על DOCKER CONTAINERS! ומכאן נגזרת ה- Unification שלו. עם הגידול בדרישות האחסון, UNITY הוא הפתרון המוביל והמתקדם כיום לספק את צרכי הארגון בתשתית אחת אחודה, Block ו- File גם יחד. מאות של TB פלאש ב- 2U שיספקו לך מאות אלפי IOPS וב- Density מעורר השראה.

בואו נפרט, אחת אחת, מה הסיבות העיקריות להבין שאין פשוט אלטרנטיבה טובה יותר.
 

 

יותר FLASH, יותר משתלם

הארכיטקטורה של UNITY תוכננה מן היסוד על מנת לנצל את מלוא יתרונות אחסון הפלאש.

UNITY מבוסס על הדור האחרון של כונני פלאש  3D NAND TLC עם עלות אפקטיבית נמוכה יותר וביצועים טובים הרבה יותר כולל דחיסת נתונים מובנית. וזה אומר שלא תצטרכו לרוץ ולהתעסק בהרחבות, שדרוגים וכו'.
יש לכם את הטוב ביותר, מראש.

 

 

 

 


פשוט וקל לניהול

סוף סוף הגיע מוצר שמביא יעילות תפעולית.

כשיש אינטגרציה מלאה עם ארכיטקטורות SAN ו- NAS בממשק יחיד ופשוט מבוסס 5 HTML טהור לניהול כל משאבי האחסון שלך, החיים הופכים להיות קלים יותר. ואם מוסיפים ממשק משתמש קל וברור לתפעול, אז בכלל, החיים דבש. לא צריך להתעסק עם JAVA, יש גמישות ניהולית והאוטומציה רחבה במיוחד. אמריקה.

 

 

 

 

נוסחה חדשה: יותר אחסון = פחות עלויות

Unity מציע בקרת חומרה מובנית לקבצים, התקנה וכבילה פשוטים לביצוע וקישוריות של 12GB SAS לגיבוי המספקים תצורת אחסון גמישה במיוחד.

כונני פלאש ענקיים מאפשרים חסכון בשטח ובעלויות צריכת החשמל לכל GB של אחסון.

מה תעשו עם כל הכסף ש UNITY יחסוך לארגון שלכם?

אני בעד חופשה אקזוטית. אל תשכחו להזמין אותי!

 יותר גמישות, יותר פיצ'רים

ל-UNITY יש מערכת חדשה מבוססת 64 ביט שנכתבה במיוחד ל- .Transactional NAS ארכיטורה המאפשרת תאורטית עד 32 PB ב- File System בודד, גם אם אתם לא בחוג יוגה או פילאטיס, תהיה לכם גמישות מירבית. בנוסף לזה, ל UNITY מבחר פיצ'רים חדשים כדוגמת חיבור אינהרנטי לענן.

וחוץ מכל אלו, אם אתם מעודכנים, אתם  בטח שואפים שהמערכת תתבסס על DOCKER CONTAINERS  ובזכות זה אפשר להריץ כמות אפליקציות אדירה ושוברת שיאים, במודל פיתוח של- Micro Services על אותה החומרה ביעילות מירבית. 


 

 

שילוב מתקדם עם VMWARE
כבר העליתם את הארגון שלכם לענן?

UNITY מאפשר לפלטפורמת VMWARE לנצל את טכנולוגיות האחסון העדכניות לאירוח מכונות וירטואליות התומכות בטכנולוגית VMware’s VVol להקצאה פרטנית יותר וניהול האחסון הווירטואלי. משתמשים יכולים להשתמש באחסון VVOL  הן בקבצים והן ב-  Blocks על מנת להשיג גמישות מירבית.

 


כולל הגנה? כולל, כולל...
UNITY מקדם הגנה על נתונים ומידע באמצעות מגוון רחב של תכונות מקיפות ללא תוספת תשלום.
המערכת מגינה על הנתונים שלך וכוללת אפשרויות ניהול ותזמון משולבים מובנים.
RecoverPoint מאפשר הגנת נתונים רציפה וכן 0 RPO לנתוני היישומים הקריטיים ביותר של הארגון שלך.
הגנת המידע מתבצעת בתוך האחסון ואינה דורשת כוננים מיוחדים או מנהלי הצפנה חיצוניים.

 

תמיכה מתקדמת ושלוש שנות הבטחת ביצועים!


אנחנו רצים אתכם מרחקים ארוכים.

למערכת מערך מקיף של הגנה על נתונים וביצועים, תכונות הנכללות באופן אוטומטי, כולל אפשרות לשכפול מקומי ומרוחק, FAST למערכת ההיברידית, D@RE ועוד. מודל ה ALL FLASH מספק הבטחת ביצועים ומודל תחזוקה ברור וידוע לשנה רביעית וחמישית – הלו, אנחנו בפלאש - בואו נבנה ROI ל- 5 שנים.

 

 

 

 

 

 


סוף דבר

קראתם עד לכאן? אלופים.

עכשיו אתם יודעים, ש- Unity הוא הפתרון הכי טוב לארגון שלכם.
ההתקדמות הטכנולוגית, הצרכים הארגוניים וכן, התקציב שלכם, דורשים פתרון מקיף. פתרון פשוט ומהיר להטמעה. פתרון גמיש ועדכני ביותר והכי חשוב, פתרון משתלם. דברו איתי, אני אראה לכם.


 

‬‏