השפעת המעבר לענן על ניהול התשתיות בארגון

באופן כללי, מעבר לענן מפשט את ניהול התשתיות ברמת הצריכה כך שמשתמש יצרוך שירותים דרך פורטל שירותים עצמי מכל מקום, בלחיצת כפתור, בתוך דקות עם שקיפות ברמת עלות של כל שירות תוך רמת אבטחה ורמת Protection מובטחת עבור כל שירות, מה שיהפוך חלק מהעבודה של לקוחותינו להיות Designers של שירותים במקום admins של מערכות. בנוסף, נראה בתוך הארגונים פתרונות ענן מבוססים על תשתיות אחודות - Converged Infrastructure ו-Hyper Converge Infrastructure שמאפשר היום פתרון DC in A box עם זמן יישום קצר מאוד של ענן. לנו ב-EMC יש את הפורטפוליו הגדול ביותר בעולם בתחום הזה עם פלטפורמות Vblock, VxRack ו-VxRail.

 

אני מאמין שהעולם הולך לכיוון של ענן משולב, היברידי. אנו מכינים את כל מה שנדרש לארגונים לעידן הזה ובכנס השנתי של EMC הוכרזו מוצרים ופתרונות שנועדו בדיוק לצורך הזה של הארגונים כדוגמת פתרונות EMC Hybrid Cloud ו-Native Hybrid Cloud ו-VxRack1000 עם Neutrino מבוסס OpenStack.

 

 

האם פתרון האחסון ההיברידי יכול להיכנס לארגונים?

הקמנו את הענן ההיברידי של בנק לאומי, הבנק הדיגיטלי שהוא בעצם ענן פרטי עם יכולות Stretch לענן ציבורי (SDDC), מה שנותן לבנק לאומי להיות שחקן משמעותי בעולם ה-Fintech כדוגמת PayPal.

 

יכולות הענן ההיברידי (EHC (Enterprise Hybrid Cloud של EMC מאפשרות לגופים פיננסיים ואחרים שילוב יכולות של ענן פרטי וציבורי. בראש ובראשונה, זו היכולת לשמור מידע חשוב ורגיש ברמת אבטחה גבוהה (כפי שהרגולציה דורשת), לאחר מכן היכולת להעביר מידע ביעילות וזריזות כדי לחסוך בזמן ובמשאבים תפעוליים של כ-20 אחוזים בשנה. כמו כן, משלב הענן ההיברידי יכולות של ענן ציבורי המאפשר פיתוח מוצרים ושירותים חדשניים ללקוחות ובכך לשמור על היתרון התחרותי שלו בענף הבנקאות.

 

‬‏