חידושי DPS‏

עולם טכנולוגיות המידע מתקדם בשנים האחרונות בצעדי ענק, עולמות תוכן חדשים ומגוונים כגון Video Streaming, Internet of Things, Social Media מייצרים מידי יום כמויות מידע עצומות, אותם אנו נדרשים לנהל ועליהם אנו נדרשים להגן.

עפ"י מחקר של חברת IDC, עד שנת 2020 יהיו בעולם 44 Zettabyte של מידע, בהשוואה ל 4.4 בלבד בשנת 2013.

 

 

בכדי לסייע ללקוחותינו להתמודד עם האתגרים הייחודיים העומדים בפניהם, חברת EMC הינה חלוצה ומובילה של תחום חדש הנקרא Storage Integrated Data Protection.

הרעיון המכוון בליבו של הקונספט הוא לבצע אינטגרצייה של יכולות ה Data Protection אל תוך מערכי האחסון, תוך כדי התחלת התהליך כבר במערכת האחסון וע"י כך לייעל את הליך הגיבוי תוך קיצור חלונות הגיבוי, העלאת רמות ה SLA, והקטנת נפחי האחסון הנדרשים להגנת המידע בארגון.

כך למשל פתרון EMC ProtectPoint המאפשר לבצע גיבוי ישירות ממערכות אחסון EMC בארגון אל מערכת EMC DataDomain, תוך כדי הפעלת מנגנוני ביטול כפילויות כבר במערכת האחסון הראשית ושליחה ברשת של מידע שהשתנה בלבד (Source Side DeDupe).

 

  

בנוסף EMC Avamar מאפשר ביצוע גיבויים מהירים ויעילים של מערכות vSphere ו Hyper-V תוך שימוש במנגנוני Change Base Tracking לחיסכון בתעבורת רשת ונפחי איחסון ותוך תמיכה במגוון אפליקציות ארגוניות כגון Oracle, SQL, Exchange ועוד.

המערכת כוללת Plugins ייעודיים המתתמשקים למערכות vSphere ו Hyper-V ומפשטים את תהליכי הניהול של תשתיות ה Data Protection בארגון מתוך ממשק אחוד.

מערכת Avamar מספקת גם פתרון ייחודי לגיבוי מערכות NAS גדולות,שוב תוך ביצוע Source Side Deupe באופן המאפשר קיצור חלונות הגיבוי ונפחי האיחסון הנדרשים בעד 99%.

 

 

תחום נוסף בעולמות ה Data Protection בו EMC מובילה הינו ה Cloud.

בין אם זה EMC Spanning כפתרון גיבוי ל Native Cloud Applications כגון Office 365, Salesforce ו Google Apps for Business הנותן מענה לצורך להגן על המידע השמור ביישומים אלו, אשר אינו נמצא בשליטה ישירה של מנהל התשתיות בארגון.

מאידך פתרון EMC CloudBoost מספר פתרון המאפשר ביצוע Long Term Retention של המידע המגובה בארגון אל תשתית ענן (ציבורי או פרטי) ומייתר את הצורך בקלטות גיבוי כמדיום המשמש באופן מסורתי לשמירת גיבויים לאורך זמן, עם כל האתגרים הנובעים מכך.

 

 

למידע נוסף על פתרונות Data Protection של חברת EMC, לחץ כאן

‬‏