מה מחכה לכם השנה ב- EMC FORUM?


ה EMC פורום מחכה ממש מעבר לפינה, ביום שני 9 בנובמבר, במלון דיויד אינטרקונטיננטל בתל אביב.

 

השנה יהיה הפורום בסימן חדשנות ו"הגדרה מחדש"- Redefine.Next. כל התכנים ישקפו את המהפך הדרמתי ב-IT  אשר ארגונים עוברים בתקופה זו.

בפורום תתקיימנה שתי הרצאות ראשיות:
ההרצאה הראשונה - ע"י סיימון וולש, סגן נשיא בכיר בחברת EMC בנושא: Redefine. Next - Transforming to the new digital world אשר תסקור את הטרנספורמציה לעולם דיגיטלי ומשמעותה האסטרטגית לארגונים.
ההרצאה השניה - תהיה הרצאה שלי בנושא: Solutions.Next - From Technologies to converged solutions. ההרצאה תעסוק במספר "פתרונות מהקופסא" של EMC בתחום הענן, הביג-דאטה  ומחשוב משתמשי קצה.

ההרצאות בהמשך היום יתחלקו לארבעה מסלולים מקבילים אשר יעסקו בתחומים הבאים:

  • חדשנות בתחום פלטפורמות האחסון - בעיקר סביב טכנולוגיות ה-Flash (מוצר הדגל XtremIO), ה-Scale Out (מוצר הדגל Isilon) והאחסון מוכוון התוכנה (Software Defined) (מוצר הדגל ScaleIO). גאווה מקומית - שניים משלושת אלו מפותחים בישראל!
  • חדשנות בתחום התשתיות האחודות (Converged Infrastructure) המשלבות את כל תשתיות ה-IT  במערך אחד. כאן מוצרי הדגל שלנו הם ה-vBlock ולאחרונה ה-VXRACK.
  • חדשנות בתחום "הגנת המידע" (Data Protection) הבאה לידי ביטוי בשילוב כל פתרונות "הגנת המידע" של EMC למערך פתרונות אחד.
  • חדשנות בתחום מחשוב הענן - הענן ההיברידי, הדאטה סנטר מוכוון התוכנה (SDDC), "ענן מהקופסא" (EHC), מחשוב משתמשי קצה (VDI) ועוד...
  • חדשנות בתחום הביג-דאטה - "אגם המידע" של EMC הקרוי (FBDL (Federation Business Data Lake, מצגת ייחודית ומרתקת של "מדען מידע" ממרכז המצוינות של EMC בבאר שבע, כיצד בונים Data Lake ועוד...
  • חדשנות בתחום פיתוח יישומים במתודולוגית DevOPS - הצגת פתרונות חברת Pivotal (חברה בפדרציה של EMC), ובייחוד פלטפורמת ה-Cloud Foundry אותה מובילה החברה בעולם של קוד פתוח.


מלבד כל אלו הפורום מהווה הזדמנות עסקית חשובה להיפגש, להכיר ולהתעדכן. אני אהיה שם, יחד עם קבוצת הפריסייל של EMC, שותפים ולקוחות. אשמח לראותכם.

יוחאי גל, מנהל טכנולוגיות ו - CTO אזורי, EMC ישראל

ההרשמה לכנס מתבצעת מראש וללא עלות בקישור הבא https://bitly.com/EMCForumISR15
 

‬‏