הבשורה הגדולה של Dell EMC™ Unity

כבר מזמן, ארגונים קטנים ובינוניים הבינו שבשביל איכות חיים הם זקוקים לתשתית אחת.

תשתית שכוללת את כל צרכי הארגון בפלטפורמה מאוחדת. ומבלי חלילה להתפשר על ביצועים ותכונות מתקדמות כמו Inline Compression, מנגנון Snapshots ו Replication אחודים.

התשתית האחודה הגיעה אחרי כאבי הראש האינסופיים של התאמת חומרות ותוכנות שונות. ואז, הגיע השלב הבא באבולוציה - Unity.

קרא עוד
אנחנו לא מפסיקים לשיר - EMC XtremIO

כידוע שנת 2015 הייתה שנה מאתגרת. היום לקוחות מסתכלים בשבע עיניים האם הפתרון שהם רוכשים יכולל להצעיד את הארגון קדימה במהלך של 3-5 שנים הבאות ולא רק יתן פתרון מיידי. יתרה מזו, גם בשנת 2016 התקציב של הלקוחות עומד להישאר אותו דבר או אף לרדת, על כן לקוחות כיום בודקים את הפתרונות המוצעים לא רק לפי $/TB אלא מה בפועל תהיה ההצעה הכלכלית הטובה ביותר עבור הארגון. 

זה דורש מהלקוחות עבודה מעמיקה יותר מבעבר הכוללת חישובי TCO, ROI והבנה מה הפתרון הנותן  את המענה הטוב ביותר עבור הסביבות בארגון.

 

 

קרא עוד
EMC מציגה: Flash לכולם

ארגון ה IT עובר שינוי ויחד איתו גם שוק האחסון. גוף ה IT מחפש את הדרך ליצור Data Center , פשוט, גמיש והכי חשוב ... פתוח. אחסון, כרעיון, נמצא בתחתית המבנה של ה Infrastructure Stack כחלק מהתשתית הפיסית (שהופכת אט אט לפחות קריטית) שהניהול שלה מתבצע כיום דרך שירותים (Services ) המוצגים למשתמש בפורטל מרכזי ולא דרך מוצרים.

שינוי נוסף נמצא במבנה של מערך האחסון הנובע:

  • מהמעבר של ארגונים לתשתית וירטואלית (שרתים, תחנות עבודה)
  • הצורך להשתמש ביכולות מתקדמות בלי לפגוע ב SLA של סביבות קריטיות
  • חיסכון בעלויות
  • מחוסר יכולת של פתרונות מסורתיים לעמוד בדרישות של הסביבות השונות.

האתגרים משתנים, על כן, הצרכים משתנים ומכאן הפתרונות איתם צריכים לבוא היצרנים, הינם פתרונות ייחודיים שמאפשרים גם ביצועים, חיסכון בנפחי אחסון, הגנה רציפה על המידע, עמידה ב SLA ויכולת להתממשק מהיום הראשון למתודולוגית העבודה בארגון. גוף ה IT לא יכול להרשות לעצמו לוותר על כל אחד מהיכולות המוזכרות לעי"ל על מנת לעמוד בדרישות העסקיות של הארגון.

יחד עם זאת, כל אחד מאתנו אוהב לקבל את יכולת הבחירה. אף אחד לא אוהב ללכת למסעדה ולהיות מוגבל בסוג האוכל, בתוספות או לחילופין, אנחנו רוצים היום לקנות נעל ספורט שהיא לא רק תיתן ביצועים טובים, אלא גם שיהיה קל לנקות אותה, שתהיה אוורירית וגם שתהיה אופנתית.
EMC על כל מגוון הפתרונות נותנת בחירה ללקוחות מתוך אמונה שאין פתרון אחד המתאים לכלל האתגרים ומציגה אסטרטגיה שלמה סביב ה FLASH על מנת לעמוד בכלל האתגרים איתם מתמודדים הלקוחות.

 

קרא עוד
The Flash Trilogy


קיימות הרבה טרילוגיות טובות ורבי מכר ידע העולם: שר הטבעות (אוהב מושבע של הסרט), ההוביט ועוד רבים אחרים. במאמר זה אני רוצה לסקור את הטרילוגיה של EMC בכל הקשור לפתרונות מבוססי FLASH .

חברת EMC בנויה מארבע Core Business עיקריים: אחסון, גיבוי, אבטחת מידע ו Document Management . בהסתכלות על עולם האחסון, ניתן לראות כי הוא מחולק לארבע תתי נושאים:

  1.  Tier1
  2.  Tier2
  3. File
  4. FLASH

בסביבת Tier1 ו(High End Storage) – שליטה ללא עוררין בשוק בישראל ובעולם בכלל.
בסביבת Tier2 ו(Mid-Tier Storage) – שליטה ללא עוררין בשוק העולמי. בישראל בהתאם לדוח STKI, EMC ו NetApp כמעט משיקות זו לזו.
סביבת הקבצים – שליטה ללא עוררין בשוק העולמי. לקוחות רואים את השינויים שנעשו במערכת ה VNX וכמובן את הערכים המוספים שקיימים במערכות ה Isilon המיועדות לעולם הקבצים וה Unstructured data .
סביבת ה FLASH – חברת EMC מתמקדת בתחום זה ומציגה את האסטרטגיה החדשנית והעדכנית ביותר בתעשייה.


 

קרא עוד
Flash 1st

הסיפור שלנו מתחיל לפני שלוש שנים (...one time in day camp).

לפני כשלוש שנים חברת EMC יצאה לראשונה עם תמיכה בדיסקים FLASH במערכות ה DMX4 ולאחר מכן ב VMAX.
EMC ראתה צורך לתמוך בדיסקים FLASH גם במערכות ה Mid Tier ובמערכות האחודות (Unified Storage) ואכן המציאות הוכיחה את עצמה. כיום יותר משני שליש ממערכות האחסון ב EMC, נמכרות עם דיסקים FLASH .

דיסקים מסוג FLASH מביאים הרבה יתרונות טכנולוגיים ועסקיים כאחד. כתבה זו תסכם את היתרונות המרכזיים של שימוש בדיסקים FLASH במערכות האחסון.

נפח האחסון גדל משנה לשנה כך שלקוח שהיה לו בשנת 2001 , נפח של כ 10TB , נפח זה יגדל לכ 120PB (פי 100) לפי קצב גידול של 60%.

מעבר לגדילה בנפח, אנחנו למדים שיכולת הביצועים של CPU תגדל עד פי 103 מהיום. קצב הגידול של נפח הדיסק יגדל פי 36 . לעומת זאת קצב הגידול בביצועים של דיסקים מסתובבים לא גדל בכלל בשנים האחרונות. לכן, נוצר מצב שבו ה CPU מהיר והדיסק האיטי מהווה צוואר בקבוק במערכות האחסון.
בדיוק בנקודה הזו בדיוק מגיע הערך המוסף הטכני של דיסק ה FLASH .
 

קרא עוד
‬‏