אודות EMC


חברת EMC הינה מובילה עולמית המייעלת ומשפרת את יכולות חברות וספקי תוכן שונים להפוך את פעילותם העיסקית דרך מעבר למודל של "IT כשירות". חלק מהותי ממעבר זה הינו "מחשוב ענן" (Cloud Computing).

דרך מוצרים ושירותים חדשניים, EMC מאיצה את המעבר למחשוב ענן, דבר המסייע למחלקות ה-IT לשמור, לנהל להגן ולנתח את הנכס החשוב ביותר עבורם - המידע, בצורה גמישה, מאובטחת וחסכונית.

מגוון רחב של לקוחות חברת EMC עובדת עם אירגונים שונים ברחבי העולם, בכל תעשייה, בין אם במגזר הפרטי או הציבורי ובכל גודל – מחברות הזנק (Startup) ועד לחברות מ Fortune Global 500.
 

לקוחותינו


לקוחות החברה כוללים בנקים וחברות פיננסיות רבות, חברות ייצור שונות, חברות שירותי בריאות, אירגוני מדע שונים, ספקי תוכן באינטרנט וספקי תקשורת, חברות תעופה ותחבורה ציבורי וכן מוסדות חינוך. בנוסף, חברת EMC מספקת טכנולוגיה, מוצרים ושירותים ללקוחות במעל ל100 מדינות בעולם.
 

ערכי מנהיגות בולטים


ערכינו המבדל כחברה, נובע מההשקעה המתמשכת במחקר ופיתוח, קרי השקעה מצטברת של כ- 10.5 מיליארד דולר בין השנים 2003-2010.
על מנת לחזק את היסודות העיסקיים של בחברה, EMC השקיעה 14 מיליארד דולר ברכישות במשך אותה תקופה וכן מיזגה אליה 36 חברות טכנולוגיה מאז שנת 2006.

חברת EMC נשענת על אלפי עובדים טכניים מתחום המחקר והפיתוח (R&D) מרחבי העולם, הפורטפוליו הרחב ביותר בתעשייה של מערכות, תוכנה ושירותים כמו גם היכולת ליצור פתרונות משולבים.
המחויבות שלנו לספק את חווית המשתמש הגבוהה ביותר (TCE – Total Customer Experience) בתעשייה זו ואחרות.

אנו מפעילים מרכזי מחקר ופיתוח בבלגיה, ברזיל, סין, צרפת, אירלנד, הודו, הולנד, רוסיה, סינגפור, ארצות הברית וכמובן – ישראל, ומפעלי יצור בארה"ב ואירלנד.

EMC ממוקמת במקום 152 ב Fortune 500, בהתבסס על מחזור מאוחד של 17 מיליארד דולר ב2010 – המחזור הגדול ביותר של החברה במעל ל30 שנות קיומה.


נוכחות גלובלית


חברת EMC מעסיקה כ-48,500 עובדים בכל העולם. אנו מיוצגים על ידי כ-400 מרכזי מכירה ושותפים רבים במעל ל-80 מדינות ברחבי העולם. יש לנו את מערך התמיכה והמכירות הממוקד ב (Information Infrastructure IT) הגדול ביותר, ואנו עובדים בסינרגיה עם רשת גלובלית של טכנולוגיה, מיקור חוץ, שירותים ושותפי הפצה.

אנו מחוייבים לאחריות חברתית וכן להתנהלות בצורה אחראית כלפי הסביבה, קשובים ומתחשבים בשכנינו בקהילות המקומיות והגלובאליות.

חברת EMC נסחרת בבורסה, ורשומה ב- New York Stock Exchange תחת השם "EMC" וכן חלק מאינדקס ה- S&P 500. 
‬‏